blog MY PLACE

Zajímá Vás jak stárnout v kultuře věčného mládí?

 

Víte, jak je sebeláska důležitá a víte jak na ni?

 

Zajímají Vás tipy na kosmetiku, hodnotná setkání se zajímavými lidmi nebo hledáte inspiraci na výlety či kousek svého místa, kde se budete cítit dobře?

Rády se s Vámi o to podělíme

 

vítejte na MY PLACE

Tereza a Marta

  • FB MY PLACE
  • IG MY PLACE

under

My Place

the sun

in motion

Jarem začíná naše oblíbená sezóna experimentovaní s krásou


Ženy se v tento čas více starají o svůj vzhled a podvědomě chtějí být nádhernější.

Nyní je třeba říct "adieu" tmavým zimním odstínům a přivítat lehké letní vzorce a světlé odstíny. Na líčení milujeme všestrannost, která je ideální pro delší dny a příjemnější teploty. Umět nosit make-up patří mezi nejdůležitější dovednosti žen, které vyžadují působivější a atraktivnější tvář.

A pokud jde o hledání krásy v prvním pololetí roku 2017, máme k dispozici tři klíčové faktory, které bychom měli mít na paměti.

  • Jedním slovem ÚCHVATNÉ jsou v této sezóně růžové tváře! Nanášejte bronzer v hezkých rubínových tónech, které našly inspiraci v růžích.

  • Budete napřed, když místo klasické černé linky zvolíte tužku, která je naplněná třpytem. Jemný třpyt u očí dá vzniknout efektu, který je v jarním/letním trendu 2017 žádoucí. Glitter může být mimo jiné použit různými způsoby. Jemně na víčka nebo kolem očí a výsledek Vás překvapí. Navíc v extravagantnějším líčení mohou mladé dívky zajít ještě dál a zvýraznit třpytem i obočí.

  • A malá rada závěr. Chcete-li svou eleganci a krásu přirozeně podpořit, poohlédněte se po lesku na obličej. S tímto přípravkem totiž získáte bezbarvý, nelepivý lesk, který dodá pleti zdravý a jasný vzhled. Pokud jste právě teď zbystřili, tak tyto produkty naleznete pod označením - face gloss nebo clear gloss.

Přejeme Vám svěží a krásné jaro/léto 2017 a budeme se na Vás těšit na make-up víkendu, kde Vás vše naučíme.

"We wake up for make-up“

#experiment #krása #líčení #makeup #trendy #rozjasňovač #tvář

© 2017 by MY PLACE. Proudly created with Wix.com

  • FB MY PLACE
  • Instagram MY PLACE
© Copyright MY PLACE