blog MY PLACE

Zajímá Vás jak stárnout v kultuře věčného mládí?

 

Víte, jak je sebeláska důležitá a víte jak na ni?

 

Zajímají Vás tipy na kosmetiku, hodnotná setkání se zajímavými lidmi nebo hledáte inspiraci na výlety či kousek svého místa, kde se budete cítit dobře?

Rády se s Vámi o to podělíme

 

vítejte na MY PLACE

Tereza a Marta

  • FB MY PLACE
  • IG MY PLACE

under

My Place

the sun

in motion

Kurtizána a Hraběnka z dílny Havlíkova Apotéka

Milé dámy (a pánové), dovolte, abych Vám představila fantastický krém s romantickým jménem Krásná kurtizána.


Nemohla jsem se dočkat, až tuto „novinku“ vyzkouším a jak bude pracovat s mou pletí (smíšená, lehce stárnoucí) a jelikož je krém přímo určený na zjemnění nosoretních vrásek a zpevnění čelistních kontur, bylo jasné, že ho musím testnout. Tak za prvé, dokonale voní! Obsahuje klinicky ověřenou látku Adipofill´inTM , jež zjemňuje povrch pokožky a redukuje hloubku vrásek, makadamiový olej, slunečnicový olej, makový olej a extrakt mateří kašičky. Ta kombinace vůní na mě působí takřka hypnoticky. Cítím výrazný podíl máku, který mi evokuje dětství a procházky v makovém poli. Naprosto omamná záležitost a POZOR, na mé pleti funguje fantasticky. Krém je na denní i noční použití. Do pleti se absorbuje poměrně rychle a zanechává ji vyživenou, zdravě vypadající a tak vyhlazenou, že Havlíka podezřívám z utajení nějaké důležité složky, protože moje pleť tento krém naprosto miluje.


Nosoretní vrásky jsou vyhlazenější a stáhnou se do pozadí, pleť se mi příjemně vypne a celkově pak budí dojem svěží tváře.


Krém vznikl inspirací 18. století a na webových stránkách Havlíka jej díky jeho lehkosti přirovnávají k polibku milence. Nemohu než souhlasit a takového milence si tajně přát :-)
Kurtizána si báječně rozumí s Hraběnčiným sérem, myslím, že tu vzniklo pevné přátelství a tak se je nebudu snažit rozdělovat. Klape jim to spolu :-)


Hraběnčino sérum je taktéž návyková záležitost. Ta VŮNĚ... Achhh, chtěla bych ji pít, koupat se v ní, prát v ní prádlo...je skvostná. Díky svému nadčasovému vzhledu by se lahvička vyjímala na každém, ba dokonce i šlechtickém toaletním stolku. Kapátkové provedení a etiketa, ze které na Vás dýchá duch času. To se prostě povedlo.


Sérum je určené především pro zralou a suchou pleť. Takže unavená, stárnoucí a povadlá pleť se známkami dehydratace pokožky si bude vrnět blahem. Tzn. potřebuji ho. S vzrůstajícím nadšením si sérum aplikuji ráno i večer pod krém a pokaždé se toho voňavého rituálu nemohu nabažit.


Hraběnka obsahuje účinné hydratační komponenty, které zajišťují potřebnou vlhkost a chrání před ztrátou vody. Ano, 100 % pravda. Nejen, že svou fascinující vůní dokonale uklidňuje, ale taktéž pleť obalí hydratací a pleť ji lačně zhltne, což má za následek dlouhotrvající pohodu a pocit opečovávané pokožky.


Sérum si budu kupovat pravidelně, protože ten pocit PO za to stojí a Countess´s Serum je pecka.


Jestli se Vám naše recenze líbí, prosíme osrdíčkujte nám ji vpravo pod článkem <3#kosmetika #krém #havlíkovaapotéka #sérum #nejlepšírecenze #Havlíkovaapotéka #fantastickýkrém #hydratace

© 2017 by MY PLACE. Proudly created with Wix.com

  • FB MY PLACE
  • Instagram MY PLACE
© Copyright MY PLACE