blog MY PLACE

Zajímá Vás jak stárnout v kultuře věčného mládí?

 

Víte, jak je sebeláska důležitá a víte jak na ni?

 

Zajímají Vás tipy na kosmetiku, hodnotná setkání se zajímavými lidmi nebo hledáte inspiraci na výlety či kousek svého místa, kde se budete cítit dobře?

Rády se s Vámi o to podělíme

 

vítejte na MY PLACE

Tereza a Marta

  • FB MY PLACE
  • IG MY PLACE

under

My Place

the sun

in motion

Kvalitní třpyt jménem Benefit

06.07.2017

 

Sice není žádnou novinkou, nicméně v tomto případě to nevadí. Naopak. Řeč bude o skvělém krémovém rozjasňovači od značky Benefit - girl meets pearl.

 

Dámy, co Vám budeme podívat, ten obal je rozkošný. Krásné růžové zpracování s hvězdami, měsícem a kouskem z města San Francisco. Kdo z benefitu obaly vymýšlí je prostě génius.

 

V dolní části rozjasňovače si otáčením regulujete množství produktu, které pak následně aplikujete na ošetřenou pleť bez další vrstvy make-upu, což má za následek přirozený jas a fresh vzhled (vhodné v letních měsících v případě bezproblémové pleti), nebo rozjasňovačem poťupete již hotový make-up a docílíte tím žádaného jemného odlesku.

 

 

 

Místa na obličeji, která rozjasňovače snesou, jsou všeobecně známá, tak se s vysvětlováním nebudeme zdržovat 😉 Vůně samotného produktu je přitažlivá nejen pro mladé dívky, ale pro všechny ženy, které si libují ve sladkých ovocných tónech. Občas tam zachytím i určité žvýkačkové aroma, což ve mně evokuje bezstarostnost a neodolatelnou chuť benefití rozjasňovač ochutnat.

 

Sáhnu po něm pokaždé, když mám chuť na jemný zlato-růžový lesk, který se mnou vydrží celý den. Nezářím s ním do dálky jako nova, ale o to víc mě baví. Je sázkou na jistotu, když je žádoucí jemný půvab.

 

Jestli se Vám naše recenze líbí, prosíme osrdíčkujte nám ji vpravo pod článkem <3

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

© 2017 by MY PLACE. Proudly created with Wix.com

  • FB MY PLACE
  • Instagram MY PLACE