blog MY PLACE

Zajímá Vás jak stárnout v kultuře věčného mládí?

 

Víte, jak je sebeláska důležitá a víte jak na ni?

 

Zajímají Vás tipy na kosmetiku, hodnotná setkání se zajímavými lidmi nebo hledáte inspiraci na výlety či kousek svého místa, kde se budete cítit dobře?

Rády se s Vámi o to podělíme

 

vítejte na MY PLACE

Tereza a Marta

  • FB MY PLACE
  • IG MY PLACE

under

My Place

the sun

in motion

ITÁLIÍ S TERRY


K obrázkovému příběhu ještě pár slov:

Náš dům ve vinicích v Toskánsku jsme si rezervovali přes www.cosamundo.com a spolu s ním jsme vyfasovali i velký dešťový mrak, který po celou dobu našeho pobytu visel nad domem a soustavně z něj pršelo. Útěchou nám tak byly výlety do Florencie, Pisy a na pláž, kde po černém mraku nebylo ani památky.


Cestou zpět jsme se zastavili u největšího italského jezera s průzračnou azurovou vodou Lago di Garda. Tento ráj na úpatí Dolomit nabízí více, než jsem si dokázala představit.


Hladina jezera je díky teplému větru Ora ideální pro provozování windsurfingu a kolem jezera se táhne cyklostezka, která střídá roviny podél vinohradů s horskými stezkami mířícími do těch nejvyšších pater okolních masivů. Ty projížďky mezi vinicemi jsou TOP :-) Můžete se zde jen procházet, nebo pěstovat vysokohorskou turistiku, či se přidat mezi horolezce na vápencových stěnách. Co víc si přát ;-) Fajn bylo i koupání v řece pod románským mostem, odkud skáčou mladí a nerozvážní z šesti metrů dolů do řeky. Řeky, která studí jako ........


My jsme byli kousek od města Arco, což je malebné městečko poblíž jezera Lago di Garda. Žel jsem toho nestihla tolik, kolik bych chtěla. Například golfová hřiště, která tu rostou jako houby po dešti, nordic-walking, canoying, paragliding, jízdu na koních či tenis. Takže příště :-) I vín jsem ochutnala velmi málo. Tzn. návrat je nutný!


Jestli se Vám náš komiks líbí, prosíme osrdíčkujte nám ho vpravo pod článkem <3

#Itálie #Toskánsko #LagodiGarda #dovolená #komiks