blog MY PLACE

Zajímá Vás jak stárnout v kultuře věčného mládí?

 

Víte, jak je sebeláska důležitá a víte jak na ni?

 

Zajímají Vás tipy na kosmetiku, hodnotná setkání se zajímavými lidmi nebo hledáte inspiraci na výlety či kousek svého místa, kde se budete cítit dobře?

Rády se s Vámi o to podělíme

 

vítejte na MY PLACE

Tereza a Marta

  • FB MY PLACE
  • IG MY PLACE

under

My Place

the sun

in motion

NEVIDITELNÝ ARMANI - GIORGIO ARMANI

GIORGIO ARMANI

GEORGIO ARMANI Luminous silk foundation se řadí do dražší cenové kategorie

make-upů. Nicméně já si myslím, že každá žena by měla být jednou za čas marnivá.

GIORGIO ARMANI

V jisté míře je to roztomilé a sluší nám to. Já jsem byla tentokrát marnivá při koupi make-upu Georgio Armani Luminous, jehož cena se pohybuje od 1464,- Kč na internetu až po ceny v obchodech... 


Tento produkt využívá jedinečnou patentovanou technologii Micro - fil 3D. Výsledek je takový, že působí na pleti téměř neviditelně. Hedvábná textura je velmi lehoučká a na pleti vytváří přirozený jas. Make-up aplikujte v tenké vrstvě a pokud cítíte, že to není ono, nebo pokud nezakryl některé nedostatky, naneste ještě jednu vrstvu. Já jsem na nos a nosoretní rýhy použila korektor, jelikož jsem měla pocit, že v těch místech je třeba "přitlačit na pilu”. Pudr jsem téměř nepoužívala a když, tak jen v minimálním množství, neboť make-up vytváří matný finiš.


Příště, až mě zachvátí pocit marnivosti a opět zamířím pro make-up Giorgio Armani Luminous Silk Foundation, tak zvolím jiný odstín. Odstínů mají hodně, tudíž je těžké si v umělém osvětlení vybrat ten správný. Odstín 5.5, který mám, jde lehce do růžova a jak říkám, růžové odstíny make-upu léta spíše přidávají. Já jsem dnes v opačné fázi, protože mi není 20 let, tudíž potřebuji věk ubírat a tak preferuji make-upy, které jdou do žlutých tónů.


A ještě jedna věc, tento make-up nemá SPF, takže nezapomínejte na ochranný krém s UV faktorem.


Marnivým ženám Zdar!

#GIORGIOARMANI #luminoussilkfoundation