blog MY PLACE

Zajímá Vás jak stárnout v kultuře věčného mládí?

 

Víte, jak je sebeláska důležitá a víte jak na ni?

 

Zajímají Vás tipy na kosmetiku, hodnotná setkání se zajímavými lidmi nebo hledáte inspiraci na výlety či kousek svého místa, kde se budete cítit dobře?

Rády se s Vámi o to podělíme

 

vítejte na MY PLACE

Tereza a Marta

  • FB MY PLACE
  • IG MY PLACE

under

My Place

the sun

in motion

Slunce v jedné kapce


SUNRIGHT INSTA GLOW (NU SKIN) – instantní slunce

Dámy, tak tohle potřebujete! Okamžitý bronzový nádech s jemnou vůní, bez ohledu na roční období. Sunright Insta Glow vám zaručí dlouhotrvající opálení bez fleků s bonusem příjemného a bezproblémového nanášení.


Sama jsem byla překvapená konzistencí, která je po vytlačení z tuby gelová, ale po nanesení na kůži se mění na vodovou emulzi, která se téměř okamžitě vpíjí do pokožky. Dá se po pokožce velmi dobře roztírat, neshlukuje se a nevytváří barevně odlišná místa.


Je to jako byste si z tuby vymáčkly slunce a do max 15 minut oblékly svou pokožku do sluncem políbené podoby. Navíc má produkt v sobě i hydratační složku, po které je kůže jemná a v luxusní formě.

Určitě oceňuji i fakt, že se produkt neotírá a nešpiní oblečení.

< CHCI samoopalovací SUNRIGHT s 25% slevou >S tímto samoopalovacím gelem pracuji velmi ráda a musím říci, že jsem s ním maximálně spokojená. Funguje skvěle jak na tělo, tak i obličej, kde se může použít i pro konturování.Je dlouhotrvající a z vaší kůže se mu nechce, ale smýt se samozřejmě dá a jde dolů rovnoměrně.


Varování: „Pokožka je po použití Insta Glow zářivá a krásná. Počítejte tedy s výrazným nárůstem obdivných pohledů. Někomu to může být nepříjemné, proto předem varujeme.“


#NUSKIN #sunright #INSTAGLOW #samoopalovacígel #léto2020 #letnídovolená

© 2017 by MY PLACE. Proudly created with Wix.com

  • FB MY PLACE
  • Instagram MY PLACE
© Copyright MY PLACE