blog MY PLACE

Zajímá Vás jak stárnout v kultuře věčného mládí?

 

Víte, jak je sebeláska důležitá a víte jak na ni?

 

Zajímají Vás tipy na kosmetiku, hodnotná setkání se zajímavými lidmi nebo hledáte inspiraci na výlety či kousek svého místa, kde se budete cítit dobře?

Rády se s Vámi o to podělíme

 

vítejte na MY PLACE

Tereza a Marta

  • FB MY PLACE
  • IG MY PLACE

under

My Place

the sun

in motion

ZÁZRAČNÉ galvanické proudy


galvanická žehlička

1. JAK TO POMŮŽE?

Existuje několik možností, jak zpomalit stárnutí a dostat pleť do kondice. Rychlým řešením jsou estetické salony nebo filtry v telefonu na vyhlazení pleti „Ještě, že existují ty filtry, že.“ Je vám to povědomé? Jistě, vždyť každou ženu začne dřív, nebo později trápit akné, šedá kůže, vrásky, nebo povadlost způsobená ztrátou elasticity.


My jme se rozhodly pro jiné, skoro stejně rychlé řešení. Zvolily jsme proudy, které naši tvář takřka okamžitě rozzářily a opět nám daly pocítit radosti z pleti. Objevily jsme fantastickou účinnost galvanické žehličky a nyní vám popíšeme, co všechno umí a PROČ si ji musíte pořídit.2. CO ŽEHLIČKA DOKÁŽE? Jak funguje přístroj Nu Skin Galvanic Spa Systém II?

galvanická žehlička

Je to zábava, která funguje! Žehlička funguje na bázi principu, podle kterého se stejné náboje navzájem odpuzují, zatímco opačné se přitahují. Je to jako hra s dvěma magnety, pamatujete si?


Přístroj „TLAČÍ“ nabitý produkt do pokožky a výrazným způsobem usnadňuje dodání klíčových složek. Jednoduše řečeno, dodáte Vaší pleti výživu do hloubky až na dobu 24 hodin, a zároveň přístroj dokonale vytáhne z pokožky veškeré toxiny a nečistotu.

Galvanická žehlička si sama analyzuje pleť a podle toho si nastaví intenzitu galvanického proudu. Hloubkově vyčistí zanesené póry, zmírní otoky a zprůchodní póry až k buňkám.

ŽÁDOUCÍ ÚČINKY: omlazení pleti, vyhlazení vrásek, sjednocení barvy pleti, zmírnění otoků, regenerační účinky, zpevnění svalů v obličeji, krku a dekoltu, výrazné omlazuje pleť a vyhlazuje vrásky, sjednotí barvu vaší pleti, zmírňuje otoky, váčky - má regenerační účinky - zpevňuje svaly v obličeji, krku a dekoltu

NEŽÁDOUCÍ ÚČINKY: Proč jsem o tom nevěděla dřív?

Máte tak doma profesionální techniku na lázeňské ošetření v pohodlí domova, která způsobuje OBNOVU pokožky.

3. ŽEHLICÍ POSTUP

1.krok Čistící gel Odstraní z pleti nečistoty, uvolní póry a pokožka může lépe dýchat. S pomocí výtažků z měsíčku, mořské řasy a vanilky pleť vyčistí, zklidní a připraví na ošetřující gel. 2.krok Ošetřující gel Dodává do pleti anti-ageingové látky, které výrazně zpomalující stárnutí buněk. Zpevňuje, oživuje a omlazuje unavenou pokožku. Výrazně zvyšuje hydrataci pokožky.

3.krok Sérum proti hlubokým vráskám Obsahuje revoluční pro-kolagenové peptidy, které pomáhají zjemnit střední až hluboké linie kolem úst, očí a na čele. Ošetření žehličkou je příjemné, bezbolestné a výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření! Přípravky používané k ošetření neobsahují parabeny ani minerální oleje.

favorit v oblasti anti-ageingu


4. ŽEHLÍ CELÁ RODINA

Žehlení není omezeno. Tuto technologii využijí všichni bez ohledu na pohlaví. Nelíbí se Vám vrásky v oblasti obličeje a krku? Není se co divit. Tento přístroj kromě redukce vrásek také velmi dobře působí na svaly v těchto partiích, čímž se obličej a krk výrazně zeštíhluje.


galvanická žehlička

Využijí i lidé, které trpí akné, nebo jim

po akné zůstaly na obličeji nežádoucí

jizvičky a jiné barevné nerovnosti.


Máte kruhy pod očima? Galvanickou žehličku lze použít i v těchto případech.

Žehlička je pro Vás vhodná i pokud trpíte lupenkou, nebo různými ekzémy a jinými kožními problémy.Tato skvělá věcička je vhodná pro všechny věkové skupiny s jakýmkoli typem pleti.


Ženy, které trpíte celulitidou ZPOZORNĚTE! Můžete ji spolehlivě redukovat. Žehlička totiž pomáhá při odbourávání tuků a tím minimalizuje celulitidu po celém těle.
5. ZA JAK DLOUHO VÝSLEDKY A JAK ČASTO

Okamžitě! Stačí jedno použití se speciálním gely (5 – 10 minutová procedura) a rozdíl je vidět. Vyzkoušely jsme na polovině obličeje a zaručujeme Vám, že se na tu neošetřenou půlku nebudete chtít dívat.

Pro nastartování je doporučeno provádět ošetření až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce, poté stačí 1x týdně. U každého galvanického ošetření je důležité použít dostatečné množství ampulky, tedy nešetřit. My jsme zkoušely polovinu.

6. PROČ NU SKIN?

PROTOŽE dostanete profesionální kosmetické ošetření patentovaných gelů na obličej AgeLoc v propojení s galvanickým přístrojem na obličej Galvanic spa. Unikátní produkty pomáhají ženám s restartem produkce kolagenu a elastinu přírodní cestou, celkovému zpevnění a projasnění kůže. Zároveň čistí a stahuje póry.


POZOR, žehlička na obličej má i SESTRU na tělo! Galvanic Spa body rozpouští tuky, řeší pevnost kůže a zbavení celulitidy. Vše je samozřejmě hypoalergení.

(již brzy v novém článku)7. 4X REVOLUČNÍ OŠETŘENÍ S ŽEHLIČKOU

Pleťové gely Nu Skin Galvanic Spa System® Facial Gels with ageLOC® pracují s nástavcem na obličej ageLOC® Face Conductor tak, aby z pokožky vytáhly buněčný odpad a dovolily pórům dýchat. Kromě toho také dodávají prospěšné živiny, které uklidňují a utišují pokožku, podporují buněčnou energii a usnadňují zotavení se ze stresu. Napomáhají tak k viditelně mladšímu vzhledu pokožky a k pocitu oživení. • Tru Face® Line Corrector pracuje s nástavcem na těžce dostupná místa a pomáhá tak efektivněji absorbovat a rozšiřovat dodání pro-kolagenových peptidů, které do buněk produkujících kolagen odesílají signály pro zvrácení věku. Nu Skin Galvanic Spa System® II Body Shaping Gel pracuje společně s nástavcem na tělo a bojuje proti tukovým polštářkům a toxinům, minimalizuje a vyhlazuje zjevnost celulitidy, a tím vám přináší pevnější tělo. Nebo ještě lepší varianta je s body galvanikem, který je mnohokrát účinější a silnější v odbourávání tuků. • Nutriol® Hair Fitness Treatment pracuje s nástavcem na pokožku hlavy, usnadňuje tak přenos klíčových složek do pokožky hlavy a podporuje zdraví a bohatost vlasů8. POCIT PŘI POUŽÍVÁNÍ


Většina lidí během galvanického ošetření nic neucítí. Speciálně navržené gely pomáhají řídit galvanický proud a zajistit, že tento proud se dostane do pokožky bez nepříjemného pocitu. Galvanický přístroj bude pípat každých 10 sekund a i když nemusíte nic cítit, přístroj pracuje na tom, aby vaší pokožce dodal prospěšné látky spolu s galvanickým proudem, které pokožku oživí, omladí a podpoří její krásu. Galvanická ošetření vaši pleť zanechávají výborně přístupnou určitým složkám působícím proti stárnutí. Ošetření s galvanickým přístrojem v délce pěti minut může přísun klíčových látek prodloužit až na 24 hodin


9. GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY NA TRHU!

galvanická žehlička

https://www.instagram.com/hugo_beauty_bar/

https://www.facebook.com/hugobeautybar


Pro dotazy a objednávky pište zprávu:hugobeautybar@gmail.com
#galvanickážehlička #galvanicképroudy #krása #zdravápleť #vrásky #povadlost